Бадоєв заінтригував фрагментом провокаційної пісні Макса Барських

Артист подарує фанам новий трек про секс та кохання 14-го лютого.

Співак Макс Барських, який допоміг фану освідчитися своїй дівчині, готує пікантну пісню до Дня закоханих.

Режисер Алан Бадоєв "привідкрив завісу таємниці" над новим треком підопічного, опублікувавши на власній сторінці у мікроблозі його фрагмент.

Прихильники творчого тандему у коментарях до аудіо навперебій наголошують, що вже чекають на прем'єру пісні.

Макс Барських принагідно розповів про своїє ставлення до сексу на одну ніч.

"Мене ця тема давно хвилює. Особливо актуальна вона в Америці. Тут є таке поняття як one night stand, тобто стосунки на одну ніч. Можливо, в юному віці це допустимо, захоплююче, емоційно. Але чим доросліше стаєш, тим більше хочеться справжнього, щирого, а це, звичайно ж, стосунки, які будуються на коханні. Так що у виборі між сексом і коханням, я обираю друге. Крім того, дуже важливо розуміти, що одноразовий секс - це небезпечно. І їли вже ви вирішили, що разовий секс вам потрібен, не забувайте про презервативи. Інакше, ви ставите під удар і себе, і своїх партнерів", - наголосив молодий виконавець.

Крім того, співак принагідно розставив власні пріорітети у питанні стосунків.

"Коли я думаю про кохання, розумію, що сьогодні ми віддаляємося одне від одного і часто його асоціюємо з сексом, прикриваючись компліментами в соціальних мережах. Багато людей 14-го лютого хочуть почути те, про що я співаю - давай займемося коханням. І я серед них.  Я хочу, щоб моя нова пісня допомогла відкритися тому, хто є  чимось більшим, ніж аватар на дисплеї", - поділився своїми враженнями автор і виконавець пісні Макс Барських.

Нагадаємо, Макс Барських кардинально змінив власний напрямок у музиці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: