Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MamaRika зізналася, які у них з чоловіком були проблеми у стосунках

Усе через характер співачки.

Українська співачка MamaRika розповіла, яка проблема спіткала її у стосунках з коханим чоловіком.

Так, виконавиця, яка нещодавно вийшла заміж, зізналася, що донедавна виборювала лідерство вдома з коханим і це стало "великою проблемою".

"Не секрет, що я воїн по життю. Все звикла виборювати важкою працею та залізним характером. На моєму шляху мені ніколи нічого не давалося просто так, і за інерцією я стала черствою ззовні - така собі захисна реакція. Одна справа коли це стосується роботи, але коли я постійно виборювала лідерство, навіть із своїм чоловіком вдома, я і не зчулася, як це стало великою проблемою. У сім’ї має бути лише один лідер – він", – написала знаменитість у фотоблогу.

MamaRika_2
instagram.com/mamarika_official

Втім, за словами MamaRika, усе змінилося після весілля пари, коли новоспечені молодята вирушили у медовий місяць.

"Щось кардинально змінилося у нас обох і ми розставили все на свої місця. Це була магія з першого дня, відколи ми сіли у літак і до сьогодні! Що саме стало причиною цьому – відпочинок, зміна обстановки, наше весілля, точно не скажу. Та вмить я стала більш чуттєвою, беззахисною та жіночною... Я просто "склала зброю", відчула що я в безпеці, і поруч саме той, кому можна нарешті показати свою слабкість... І це такий кайф", – додала артистка та звернулася до дівчат із меседжем, що сила у жінок у слабкості.

Нагадаємо, нещодавно співачка MamaRika прокоментувала, чи дійсно вийшла заміж взимку через вагітність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції