Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу - ЗМІ

Чоловік помер під час поїздки на роботу.

У Китаї повідомили про летальний випадок через рідкісне легеневе захворювання - хантавірус.

Чоловік з провінції Юньнань помер під час поїздки на роботу до провінції Шандунь. Це сталося у салоні чартерного автобуса, повідомили Global Times у Twitter.

У ЗМІ додали, що ще 32 пасажирів транспортного засобу здали тест на наявність інфекції.

Медики ж запевняють, що хантавірус є менш небезпечним за коронавірус, а тому бити на сполох не варто. 

Нагадаємо, що хантавірус, який поширюється через сечу, кал або слину гризунів, завершується смертю інфікованого в третині випадків. За словами медиків, успіх лікування залежить від того, наскільки своєчасно пацієнт звернувся за допомогою.

Симптоми - втома, лихоманка, біль у м'язах, нудота, блювання і болі в животі - часто плутають з грипом. Але цей вірус сприяє швидкому заповненню легень рідиною, що може привести до фатального результату. 

Як повідомлялося, у китайських лікарнях через COVID-19 залишається понад п'ять тисяч пацієнтів. Від початку пандемії вдалося побороти недугу 89,65% хворим. Саме тому контроль на виїздах з провінції Хубей, за винятком міста Ухань, буде скасовано від 25 березня. В Ухані — від 8 квітня.

Подорожі будуть відновлені у звичному режимі. Таким чином, регіон Китаю, який став осередком епідемії короновавірусу, повертається до звичайного життя. 

Відео Китайські медики поділилися з українцями досвідом у боротьбі з коронавірусом

Профілактика, контроль та лікування - так можна подолати коронавірус. Китайські медики ділилися з українцями досвідом у боротьбі з недугою. Посольство Китаю в Україні організувало телеміст якраз, коли в Ухані - китайському епіцентрі епідемії - збираються зняти карантин. Це має статися вже у квітні.  Більше про коронавірус

Китайські медики поділилися з українцями досвідом у боротьбі з коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції