Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MELOVIN: Після поїздки до Лісабона вдесятеро більше полюбив Україну

Перший концерт артиста після "Євробачення" відбувся з аншлагом.

У одному з нічних клубів Києва відбувся перший сольний концерт MELOVIN після його участі у Євробаченні.

Журналісти ТСН побували на концерті та поспілкувались з артистом перед виступом. MELOVIN каже, його близькі досі не можуть зрозуміти, як він отримав низькі бали від журі, проте загалом у своїй участі в пісенному конкурсі в Лісабоні бачить лише плюси для себе.

"Ніколи не шкодую за такими моментами, бо вони приносять більше, ніж якби я не поїхав, цей досвід дуже важливий. Після того, як я поїхав, я вдесятеро більше полюбив Україну. Завжди її любив, але коли ти представляєш інтереси своєї країни, загортаєшся у її прапор, відчуваєш щось таке рідне, зовсім по-іншому відчуваєш її після цього", - прокоментував MELOVIN.

Концерт відбувся з аншлагом, а співак двічі виходив на біс на прохання своїх фанатів. У другий вихід виконав акустичну версію пісні Under the ladder, з якою представляв Україну на євроконкурсі.

Нагадаємо, виступ MELOVIN увійшов до десятки найбільш популярних на "Євробаченні-2018".

ВідеоПерший концерт Melovin після Євробачення відбувся з аншлагом

Концерт відбувся з аншлагом, а співак двічі виходив на біс на прохання своїх фанатів. У другий вихід виконав акустичну версію пісні Under the ladder, з якою представляв Україну на євроконкурсі.

Перший концерт Melovin після Євробачення відбувся з аншлагом

Кореспонденти ТСН Іван Воробйов та Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції