На каналі "1+1" стартує ситком про "нелегке" життя народних обранців

Прєм'єра стрічки відбудеться 13-го листопада.

Уже цієї неділі, 13-го листопада, о 18:30 на телеканалі "1+1" стартує новий серіал "Недотуркані" виробництва студії "Квартал 95".

Це комедійна історія про "нелегке" життя народних обранців. У дотепних та реалістичних скетчах з іронією, гумором і з достатньою часткою політичної сатири показано приховане від очей сторонніх життя Верховної Ради України.

серіал недотуркані_4
прес-служба каналу "1+1"

Знімання серіалу проходили влітку в одному з павільйонів Києва. Спеціально для проекту були споруджені сесійний зал, їдальня Верховної Ради, робочі кабінети і "кулуари" Верховної Ради, де і відбуваються основні події фільму.

серіал недотуркані_2
прес-служба каналу "1+1"

Всі недоліки Ради, про які нам відомо зі ЗМІ - корупція, хабарництво, кумівство, кулуарна дипломатія, некомпетентність і лицемірство - показані так, як їх сприймають самі депутати. А гідом по депутатському Задзеркаллю виступає Дмитро Леонідович Гришко - цинік, не позбавлений почуття гумору, депутат багатьох скликань, який знає про депутатів все. Роль Дмитра Гришка виконав український актор - Дмитро Суржиков, якого глядачі каналу "1+1" полюбили за серіалом "Родичі". Його герой від першої особи роз'яснює глядачеві мотиви вчинків депутатів, їх, найчастіше, нестандартну логіку.

серіал недотуркані_1
прес-служба каналу "1+1"

"Я дуже чекаю на прем'єру "Недотурканих". Крім того, що це дуже смішний серіал, він неймовірно актуальний і життєвий - на злобу дня, - коментує Дмитро Суржиков. - Якщо говорити про мого персонажа, я вважаю, що Гришко – гравець з великої літери. Він чудовий маніпулятор, а наліт здорового цинізму дозволяє йому іронізувати над усім, що відбувається в Раді".

Ролі інших депутатів різних фракцій і партій виконали українські актори: Катерина Тишкевич, Євген Капорін, В'ячеслав Гиндин, Костянтин Корецький, Петро Нікітін, Андрій Дебрін, Максим Максим'юк.

У ситкомі також є паралельні сюжетні лінії за участю Генерального прокурора, журналіста і багатьох інших персонажів, ролі яких виконують: Андрій Романій, Олег Примогенов, В'ячеслав Ніколенко, Наталія Корецька, Олександр Ярема, Володимир Гончаров, Ірина Мельник, Костя Чернокрилюк і інші.

Режисерами проекту виступили Кирило Бін та Олексій Кирющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: