Наймолодша красуня України вступила до політеху та мріє про політику

17-річна учасниця "Міс Україна" розповіла про своє життя.

Наймолодша учасниця конкурсу краси примудрилася поєднати репетиції "Міс Україна" з підготовкою до ЗНО. 17-річній Лізі Татаріній організатори спершу радили прийти наступного року, але дівчина потрапила у фінал і стала однією з 24 найкрасивіших дівчат країни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У школі навіть ніхто не здогадувався, що відмінниця та переможниця олімпіад з фізики та математики під час підготовки до ЗНО їсть лише овочі та опановує науку ходіння на підборах. "Я взагалі не ходила на підборах. Узагалі! У мене навіть не було взуття на підборах. Це конкурсна хода, потрібно виляти стегнами, а я йду, немов колода. Рівно вже, але колода", - розповіла про свою підготовку випускниця.

ВідеоНаймолодша учасниця цьогорічного конкурсу краси називає себе "Міс Ботанік"

За місяць вона схудла на 17 кілограмів, опанувала дефіле, склала ЗНО з математики на 185 і з української на 189 балів, та вступила на фізмат Київського політеху - спеціальність "прикладна математика". На питання, як все це можна встигнути за такий короткий термін, дівчина лише усміхається. "На мене хлопці дивляться так, наче я переплутала політех із Поплавського", - каже вона.

Через конкурс Ліза пропустила перший тиждень занять – тепер їй доводиться надолужувати. Вчитися планує, як і у школі, на відмінно. "Мені це цікаво, ніж аналітична геометрія, тому що ми вчимо матриці, котрі я не розумію, бо пропустила десять днів", - зізнається дівчина. Ще одне її зізнання – це невпевненість у собі. "У мене і так самооцінка була на дні, а коли я побачила тих дівчат, котрі прийшли на кастинг, вона опустилася нижче дна. Вони були нереально красиві, в них були нереально красиві фігури. І тут стою я", - пригадує конкурсантка.

Фотогалерея Експресивні танці та промениста усмішка. Що постить в Instagram українська конкурсантка "Міс Світу" (17 фото)

До суперфіналу конкурсу "Міс Україна" Ліза не дійшла, але її це не засмучує. Вона не збирається пов'язувати своє життя з модельним бізнесом, натомість хоче стати політиком і докорінно змінити систему освіти в країні. Вже знає, з чого почне – створення комфортних для студентів умов. "Звідки цей синячок? Бо дуже "зручні" парти, за котрі я просто не можу влізти", - каже вона. А от стосунків найближчим часом Ліза не планує, бо ще не зустріла такого ж серйозного та розумного, як сама, хлопця.

Як повідомлялося, важливим життєвим звершенням став конкурс "Міс Україна" для Дарини Мітченко, яка отримала приз глядацьких симпатій. Модель захворіла на рак і змушена була тривалий час лікуватися, а після перемоги над хворобою здійснила мрію про подіум на конкурсі краси.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар