Новонароджений син Фреймут надихнув її на новий формат інспекцій

Ведуча тепер перевірятиме міста. 

Через три місяці після народження другої дитини  Ольга Фреймут представила масштабний проект - "Новий Інспектор Фреймут. Міста.", йдеться у сюжеті ТСН.

 Зірка "1+1" зауважила, що саме крихітний син наштовхнув її на ідею програми.

"Надихнула моя вагітність, бо коли я народила сина я зрозуміла, що мені потрібно зробити проживання в цій країні комфортнішим, мені вже було замало просто бути журналісткою і просто інспектувати ресторани і готелі", - поділилася двічі матуся.

Якщо раніше Ольга з командою перевіряла одну сферу життя, то тепер - вони спробують зрозуміти наскільки зручно жити в тому чи тому місті загалом.

"Будемо збирати цілі міста на площі, показувати результати нашої інспекції і показувати цілу програму розвитку міста, адже тут залучена купа експертів", - підкреслює ведуча.

До слова, у масштабних перевірках візьмуть участь 40 таємних агентів, 80 прихованих камер і як завжди - ведуча, котра не знає компромісів. Уперше в об'єктив телекамер проекту потрапить життя мерів міст, а також під мікроскопом розглянуть столицю.  

Ольга також запросила мера Києва, Віталія Кличка, до студії "Сніданку з 1+1", підкреслюючи факт того, що їм є про що поговорити.

Фреймут із сином
instagram.com/freimutolia
Фреймут із маленьким синочком

Медицина, дороги, освіта, безпеки та міська еліта - це все проінспектують журналісти програми. І головне - під час візиту Інспектор спробує навчити людей не лаяти місцеву владу, а змушувати її працювати на себе.

Генеральний продюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лєзіна розповіла про специфіку нового проекту.

"Ми хочемо показати ось цей шлях, що потрібно зробити, щоб у вас там вивозили сміття вчасно, або щоб до вас прислухалися, або якщо ви хочете, щоб у вас там був парк, то як цього досягнути", - наголосила продюсер.

Нагадаємо, нові інспекції із Ольгою Фреймут глядачі "1+1" побачать вже восени.

Кореспондент ТСН, Дмитро Фурдак

Відео"Інспектор Фреймут" повернулась в ефір з новою місією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: