Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новонароджений син Фреймут надихнув її на новий формат інспекцій

Ведуча тепер перевірятиме міста. 

Через три місяці після народження другої дитини  Ольга Фреймут представила масштабний проект - "Новий Інспектор Фреймут. Міста.", йдеться у сюжеті ТСН.

 Зірка "1+1" зауважила, що саме крихітний син наштовхнув її на ідею програми.

"Надихнула моя вагітність, бо коли я народила сина я зрозуміла, що мені потрібно зробити проживання в цій країні комфортнішим, мені вже було замало просто бути журналісткою і просто інспектувати ресторани і готелі", - поділилася двічі матуся.

Якщо раніше Ольга з командою перевіряла одну сферу життя, то тепер - вони спробують зрозуміти наскільки зручно жити в тому чи тому місті загалом.

"Будемо збирати цілі міста на площі, показувати результати нашої інспекції і показувати цілу програму розвитку міста, адже тут залучена купа експертів", - підкреслює ведуча.

До слова, у масштабних перевірках візьмуть участь 40 таємних агентів, 80 прихованих камер і як завжди - ведуча, котра не знає компромісів. Уперше в об'єктив телекамер проекту потрапить життя мерів міст, а також під мікроскопом розглянуть столицю.  

Ольга також запросила мера Києва, Віталія Кличка, до студії "Сніданку з 1+1", підкреслюючи факт того, що їм є про що поговорити.

Фреймут із сином
instagram.com/freimutolia
Фреймут із маленьким синочком

Медицина, дороги, освіта, безпеки та міська еліта - це все проінспектують журналісти програми. І головне - під час візиту Інспектор спробує навчити людей не лаяти місцеву владу, а змушувати її працювати на себе.

Генеральний продюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лєзіна розповіла про специфіку нового проекту.

"Ми хочемо показати ось цей шлях, що потрібно зробити, щоб у вас там вивозили сміття вчасно, або щоб до вас прислухалися, або якщо ви хочете, щоб у вас там був парк, то як цього досягнути", - наголосила продюсер.

Нагадаємо, нові інспекції із Ольгою Фреймут глядачі "1+1" побачать вже восени.

Кореспондент ТСН, Дмитро Фурдак

Відео "Інспектор Фреймут" повернулась в ефір з новою місією

Залиште свій коментар

Вибір редакції