Олена Шоптенко станцювала з Дмитром Комаровим на "Танцях з зірками"

Олена Шоптенко станцювала з Дмитром Комаровим на "Танцях з зірками"

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Найочікуваніший дует сезону виконав танець ча-ча-ча.

Сьогодні під час шостого прямого ефіру оновленого проекту "Танці з зірками" знаменитості та танцівники помінялися партнерами.

Так, в рамках експерименту Дмитру Комарову, якому судді шоу неодноразово дорікали у відсутності пластики, у партнерки дісталася Олена Шоптенко. Новоутворена пара виконувала танець ча-ча-ча.

Олена та Дмитро приголомшили, з’явившись на паркеті в образах гейші та самурая. Попри те, що Олена вважається найсуворішим та найвправнішим хореографом, на думку суддів Катерини Кухар, Влада Ями та MONATIK навіть їй не вдалося розтанцювати Дмитра.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Я бачу, як ви стараєтеся, я ціную вашу працю. Та, Дмитре, на чистоту, мені здається, ви досягнули піку свого танцю у цьому шоу. Просто, це вже шостий ефір і лишилися сильні танцівники і на рівні цих людей ви не витягаєте", - прокоментував танець Дмитра та Олени MONATIK.

"Я знаю, як Олена працює, і не сумніваюся, що вона зробила все, що могла. Дмитре, після того, що ти зробив з ча-ча-ча, ти маєш за нього вийти заміж. У нас лишилося п’ять зірок, які танцюють і Дмитро", - сказав Влад Яма.

Усі судді поставили парі Олени Шоптенко та Дмитра Комарова по два бали. У підсумку пара отримала шість балів.

Зауважимо, що цього разу на зіркових учасників танцювального шоу чекало справжнє випробування. Сьогодні Наталя Могилевська, Ахтем Сеітаблаєв, Надя Дорофєєва, Дмитро Комаров, Юрій Ткач та Сергій Бабкін обмінялися партнерами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація