Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова розповіла, як покарає бабцю-хейтерку

Зірка прокоментувала вибрик бабці, яка зіпсувала концертну афішу.

Відома українська співачка Оля Полякова, яка на сторінці в Instagram розповіла про неочікуваний інцидент, який стався у Чернівцях, прокоментувала вибрик бабці-хейтерки.

Зірка записала у фотоблогу відеозвернення до організаторів, щоб ті покарали бабцю, яка зіпсувала концертну афішу.

"Ну, що, ви бачили це наймиліше відео, де бабця креативно підійшла до моєї афіші й вирішила її художньо виправити? Тут я дізналася, що організатори у Чернівцях подали на бабцю заяву в поліцію за псування майна і розшукують її. Я вас дуже прошу, організатори, якщо ви зазнали збитків, я готова їх відшкодувати. Я щаслива за Чернівці, що у вас є такі креативні бабульки. Вона справжній художник, вона так побачила. Організатори, ви, будь ласка, знайдіть цю бабусю і знаєте, як покарайте? Подаруйте їй квитки на шоу "Королева Ночі". Тому що з почуттям гумору у бабусі все чудово, значить їй до нас!" - повідомила в Instagram Полякова.

Шанувальники Полякової навіть не очікували такої реакції співачки на бабцю-хейтера, яка наробила шкоду. Підписники відзначили, що саме гарне почуття гумору переможе хейтерство.

"Олю, ви молодець, що так тверезо реагуєте. Бабці реально креативу не позичати", "Бабуся зла, тому що у неї велосипеда немає", "Молодець, Ольго. Так треба з хейтерами. Вони цього не переживуть", - прокоментували юзери відеозвернення зірки.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова емоційно відреагувала на критику з боку шанувальників. Співачку звинуватили у марнотратстві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції