Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ONUKA оспівала проблему Чорнобиля в новому альбомі

ONUKA оспівала проблему Чорнобиля в новому альбомі

На новий музичний матеріал гурт надихнула глобальна катастрофа на ЧАЕС.

Самобутній український гурт ONUKA, який презентував кліп на англомовну версію нашумілого хіта "Місто", у новому альбомі підняв тему катастрофи у Чорнобилі.

За словами солістки колективу, головним джерелом натхнення для матеріалу міні-альбому VIDLIK послужила Чорнобильська катастрофа та її вплив на життя України та навколишніх країн, що постраждали від аварії.

"Тема Чорнобиля цікавила мене з глибокого дитинства. Скільки себе пам'ятаю, це слово постійно лунало у нас вдома. Одна з причин такої пильної уваги пов'язана з тим, що мій тато був одним з ліквідаторів наслідків аварії на АЕС. Навіть моя дипломна робота в Інституті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся. Чим старшою я ставала, тим вагомішою мені здавалася ця подія. Я регулярно їжджу в Зону відчуження, і це місце, чесно кажучи, є для мене одним з кращих на Землі. Я завжди відчуваю там особливий прилив натхнення, до мене приходять нові ідеї, а емоції та враження, отримані під час чергової вилазки, ще довго підживлюють і дають поживу для роздумів. Я виношувала нові пісні дуже довго, мені хотілося вкласти в них максимум", - зауважила зірка.

Ната Жижченко наполягає на тому, що велике горе, яке спіткало нашу країну та увесь світ 30 років тому, потрібно пам'ятати.

"Мені здається, проблема Чорнобиля як і раніше дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві та в ЗМІ вона давно пішла на периферію. По-справжньому пам'ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто, ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива!" - підсумувала співачка.

Нагадаємо, гурт ONUKA випустив новий трек, слова якого взяв зі стіни покинутого будинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції