Подруга померлого екс-"Іванушки" Яковлева розповіла про його позашлюбну дитину

Також жінка поділилася подробицями роману артиста з відомою співачкою.

Подруга померлого екс-соліста "Іванушки International" Олега Яковлева Вероніка Стрельцова розповіла про невідомі факти з його життя.

За словами Вероніки, у Олега лишилася позашлюбна дитина. Також 2001 року у Яковлева був роман з відомою співачкою Іриною Дубцовою. Пара познайомилася на зніманнях кліпу "Іванушек" "Два бездонных океана глаз". Закохані одразу почали жити разом.

Слова Стрельцової засвідчили диктофонні записи, зроблені під час інтерв'ю з Яковлевим, які жінка передала kp.ru

"Я запальний дуже, характер складний. Мені здається, я в стосунках з Ірою припустився величезної помилки в тому, що намагався її перевиховувати. А переробляти людей взагалі не варто. Їй було важко зі мною. Іра Дубцова - це взагалі складна любовна ситуація. Я досі дуже ніжно до неї ставлюся, ми телефонуємо одне одному на дні народження і на 14 лютого", - розповідав Олег Яковлєв.

Олег Яковлев та Ірина Дубцова
Олег Яковлев та Ірина Дубцова

А от про позашлюбну дитину співак говорив не так охоче.

"Так, є, але це ми не будемо обговорювати", - відповідав музикант.

Нагадаємо, Олег Яковлев помер 29 червня від ускладнень після запалення легень. Артисту було 47 років, пішов він із життя у московській клініці. Стан Олега погіршився у ніч проти середи, 28-го червня. Його одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Втім, врятувати співака медикам не вдалося.

Залиште свій коментар