Вдова екс-"Іванушки International" Яковлева опублікувала пісню, написану ним перед смертю

Композиція вийшла під назвою "Не плачь".

Сьогодні, 7 серпня, у день похорону екс-соліста "Іванушки International" Олега Яковлева, вдова співака оприлюднила пісню, написану ним перед смертю.

Композиція отримала назву "Не плачь", музику і слова до неї Яковлев написав сам. Уривок з треку з'явився на офіційній сторінці артиста у Instagram.

"Його перша і остання авторська пісня. Він написав її в кінці минулого року, а завершив роботу над нею в березні. Планували реліз на осінь, оскільки сумний трек, осінній... Олежка був дуже натхненний і збирався писати-писати-писати! Свій стиль він позначив так "Я - чоловічий Земфір", - розповіла вдова Яковлева Олександра.

Нагадаємо, через місяць після смерті Олега Яковлева стало відомо, де артиста поховають. В останню путь співака проведуть сьогодні, 7 серпня, на Троєкуровському кладовищі у Москві.

Олег Яковлев помер 29 червня від ускладнень після запалення легень. Артисту було 47 років, а пішов із життя він у московській клініці. Стан Олега погіршився у ніч проти середи, 28-го червня. Його одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Втім, врятувати співака медикам не вдалося.

Залиште свій коментар