Покидаючи Неверленд: тіло культового співака Майкла Джексона можуть ексгумувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині немає коментарів від представників влади чи правоохоронців.

Тіло американського співака Майкла Джексона може бути ексгумоване для проведення ДНК-експертизи у зв’язку з появою нових епізодів звинувачення його у сексуальних домаганнях до дітей та підлітків.

Про це інформує The Sun.

Інтерес до постаті співака знову зріс після прем’єри фільму "Покидаючи Неверленд". У ньому йдеться про двох чоловіків, котрі заявляють, що стали в дитинстві жертвами сексуального насильства з боку Майкла Джексона. Чотиригодинна картина заснована на розповідях Вейда Робсона і Джеймса Сейфчака, яких сам король поп-музики називав своїми "маленькими друзями". Тому інші потенційні постражалі вимагатимуть ексгумації тіла співака для проведення різноманітних досліджень.

Нині йдеться про 11 осіб, які заявили про сексуальне насильство. Їм було від 7 до 14 років, коли їх домагався зірковий співак.

Поки ситуацію не коментують правоохоронці.

Відео У Лас-Вегасі помер тато Майкла Джексона

Йому було 89 років, чоловік хворів на рак, цього місяця він потрапив до шпиталю із загостренням. Джо Джексон пішов з життя в оточенні родини - дружини, дітей та онуків. Він уславився як музикальний менеджер власних дітей - їх у нього десятеро, і більшість стали музикантами. 

У Лас-Вегасі помер тато Майкла Джексона

Нагадаємо, тим часом члени сім'ї американського покійного співака Майкла Джексона відреагували на вихід документального фільму, в якому виконавця звинуватили в розбещенні малолітніх хлопчиків. Фільм "Залишаючи Неверленд" розлютив і образив родичів співака.

Як повідомлялося раніше, батько Майкла Джексона "хімічно кастрував" сина у підлітковому віці. Таку заяву зробив особистий лікар легендарного співака.

Залиште свій коментар

Вибір редакції