Помер Карл Лагерфельд: реакція зірок на смерть легендарного модельєра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За зіркою моди сумують Ванесса Параді, Вікторія Бекхем та Наталія Водянова.

Новина про смерть креативного директора Chanel Карла Лагерфельда шокувала його шанувальників та близьких друзів.

Прихильники легендарного модельєра лишають слова співчуття родині кутюр'є у соцмережі, а також пригадують, як Лагерфельд вплинув на їхнє життя.

Першими на смерть зірки моди відреагували акторка Ванесса Параді, модель Наталія Водянова, дизайнерка Вікторія Бекхем та український дизайнер Андре Тан.

Андре Тан

"Сьогодні помер гуру моди Карл Лагерфельд. Коли мені було 9 років, я до дірок заглядав журнали з колекціями Chanel! Його колекції це завжди "естетичний оргазм" для дизайнера і шанувальників моди! Вічна пам'ять"

Наталія Водянова

"Я не можу у це повірити. Моє серце розбите. Ми знали, що цей день настане. Проте не були готові до цього. Ти був тією силою любові та підтримки для багатьох людей, враховуючи мене. Я так вдячна тобі за все, що ти для мене зробив. Спочивай з миром, королю Карле"

Вікторія Бекхем

"Неймовірно сумно чути про це. Карл був генієм і завжди був добрим та щедрим до мене, як особисто так і професійно. Спочивай з миром"

Ванесса Параді

"Це привілей. Це правда, привілей мати можливість сказати, що ви працювали з ним, що ви чули його, розмовляли з ним, що він вас одягав. Мені дуже, дуже, дуже пощастило"

Маріо Тестіно

"Прощавай, любий Карле. Ми сумуватимемо за тобою"

Нагадаємо, що відомий німецький модельєр Карл Лагерфельд помер у віці 85 років. Його не стало у вівторок, 19 лютого. Точна причина смерті наразі невідома. Повідомляється, що напередодні, 18 лютого, Лагерфельд був екстрено госпіталізований.

Залиште свій коментар

Вибір редакції