Pianoбой налягає на алкоголь і дуже постарів у новому кліпі

Артист приміряв незвичні образи.

Співак Дмитро Шуров представив кліп на новий сингл "Невиправний", для якого йому довелось постаріти на 20 років.

У відео артист з'являється у несподіваних  образах: старшим на 20 років, алкоголіком, бабієм.

Дмитро Шуров кліп_2

"Кожному з нас життя дає можливість вибору, ким стати. І кожен новий день – це поле боротьби за самого себе, за свої переконання, принципи та людське обличчя. Хтось обирає йти за натовпом, а хтось веслує проти течії. Я можу перетворитись на алкоголіка, бабія, старого хрича, мумію і навіть статую – але при цьому я хотів би лишитися тим, хто я є. Я невиправний!", - пояснює Шуров.

Дмитро Шуров кліп_3

У відео багато метафор, а також: одна сцена еротичного характеру, одна сцена вбивства, одна сцена морального падіння, одна сцена психічної хвороби, один Bad Santa, один Зеленський, один Гоголь  та багато людей у костюмах, схожих на політиків. Також є сцена з серіалу "Слуга народу", саундтрек до якого також написав Дмитро Шуров.

Дмитро Шуров кліп_4

Бадьорий та настирливий трек вже прозвучав на концертах у 15 містах України у турі, який закінчиться 3 грудня у Києві. В пісні використовується багато нехарактерної для Pianoбоя гітари, а в приспіві записані голоси працівників одного з київських заводів.

До слова, автором слів та музики композиції став сам виконавець – Дмитро Шуров.

Нагадаємо, усі кліпи Дмитра Шурова є доволі оригінальними екранізаціями історій. Наприклад, у відео на пісню "Родимки" артист показав іншопланетне кохання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: