Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап розповів, коли закохався у Настю Каменських

Потап розповів, коли закохався у Настю Каменських

Було й таке, коли репер та артистка не терпіли одне одного.

Український продюсер та репер Потап тривалий час тримав за сімома замками особисте життя.

Та врешті-решт 23 травня у Потапа та його дружини, співачки Насті Каменських буде річницю весілля. Саме у цей день рік тому пара не лише відсвяткувала урочисту подію, а й розсекретила свої стосунки.

У програмі Олі Полякової Потап пригадав, як зав'язувалися їхні стосунки з виконавицею. За словами репера, коли зустрів Настю, він одразу зрозумів, що це назавжди. Разом з тим артист зізнається, що закохався у співачку не одразу, бо не міг її зрозуміти.

"Ми тільці і дуже схожі за темпераментом, проте не те що ненавиділи одне одного... Коли Настю не знаєш, здається, що оці її кривляння, всі ці емоції - блазнювання. А вона просто сім років прожила в Італії. Вона підхопила цю манеру говорити, співати. Мені здалося, що це якось не по-нашому. Вона мене навіть трохи відштовхувала. А коли вона виявила свій характер, коли сказала: "Я оце буду співати?!" щодо пісні "Не пара", я розсердився на неї", - поділився продюсер.

Потап зізнався, що був такий період, коли вони з Настею дуже недолюблювали одне одного і навіть їздили у різних машинах.

"Я коли Настю зустрів, я одразу зрозумів, що це назавжди, але я від себе ці думки відганяв, але все ж таки кохання перемогло", - зауважив репер.

Разом з тим Потап зізнався, за які якості покохав Настю Каменських.

"Вона мене дуже сильно кохає, так, як ніхто не кохає мене. Вона неймовірний життєлюб, вона дуже хороша, добра, незаздрісна. Через те, вона виросла за кордоном, вона перейняла декілька культур. Вона неймовірно гарна. Вона завжди гарна. Прокидаєшся вранці – вона гарна, ввечері приходиш – вона гарна. Гнівається на тебе, ніс свій морщить - і все одно гарний цей ніс", - сказав Потап.

Нагадаємо, тим часом Потап також уявив, який би тост міг проголосити на весіллі артистів Дана Балана і Тіни Кароль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції