Позитив про непрості стосунки з батьком: "Ми не спілкуємося 16 років"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Позитив про непрості стосунки з батьком: "Ми не спілкуємося 16 років"

instagram.com/positiff

Артист поділився доволі особистим.

Ексучасник гурту "Время и Стекло", музикант Олексій Завгородній, більш відомий як Позитив, поділився дуже особистим.

Знаменитість заговорив про свої непрості стосунки з батьком. У розмові зі Славою Дьоміним Позитив зізнався, що не спілкується з близькою людиною вже 16 років. Конкретну причину виконавець називати не став, однак натякнув на проблему.

"Я з батьком не спілкуюся 16 років. У мене не зовсім веселий приклад батька, але я його розумію. Він просто не любить… Він відлюдник, людина яка … він не може залишатися у стосунках з одною жінкою. Завжди треба дивитися в корінь. Чому він такий, чому людина не може бути моногамною у стосунках. Для мене батько був поганим прикладом. Тому що я від батькового ставлення до жінок навпаки все роблю. Я настільки довіряю і люблю жінок, я їх підношу і ношу на руках", - сказав Позитив.

Торкнувся Позитив й теми розлучення зі своєю дружиною Анною Андрійчук. Зокрема артист, який не любить говорити про особисте життя, прокоментував ставлення до того, що екскохана оголосила про їхній розрив у реаліті-шоу Насті Каменських.

"Був такий вибір. Було таке рішення у Анни, вона мене про нього попередила, що хоче зробити це так. Я сказав: "У будь-якому разі ми публічні люди". Якщо таким було її рішення, я його у будь-якому випадку підтримав би, навіть якщо б мені це не подобалося", - пояснив музикант.

Також Позитив зізнався, що наразі його серце вільне.

Нагадаємо, раніше ексдружина Позитива вперше назвала причину розлучення зі співаком. Пара давала шанс відновити сім’ю.

Наступна публікація