Продюсер Лободи погрожує журналістці 1+1 кулею від Кадирова

Дика поведінка охоронців співачки доповнилася неадекватною реакцією продюсера.

На фільм жахів перетворилися для журналістів зйомки біля будинку Світлани Лободи документального фільму про роботу папараці. Працівники преси фіксували свою роботу, емоції в очікуванні "в засідці" на зірку, коли на них скоїла напад охорона співачки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двома машинами група невідомих швидко заблокувала авто з медійниками на вузькій дорозі. Озброєні люди почали вимагати відкрити двері, попри показані їм журналістські посвідчення. Охоронці обнишпорили автомобіль знімальної групи, відібрали відеокамеру, виламали відеореєстратор, забрали особисті речі водія і втекли. Поліція перехопили машини грабіжників, виявила вкрадену техніку та відкрила кримінальне провадження за статтею про розбійний напад.

Відео"Він таких, як ти, відстрілює": продюсер Лободи надсилає журналістці "1+1" жахаючі погрози

Але на цьому інцидент не вичерпався. Продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна почала погрожувати журналістці 1+1 в соцмережах: спочатку обіцяла побити і облити дівчину кислотою, а потім нацькувати на українку керівника Чечні та свого друга Рамзана Кадирова. "Рамзан таких, як ти, відстрілює. Я обов'язково передам йому твоє фото", - написала вона. Служба охорони телеканалу стурбована погрозами і вже приставила до журналістки охоронців. Наразі департамент журналістських розслідувань збирає усі погрози від Кропівіної та збирається звертатись до правоохоронних органів, передовсім до СБУ.

Як уже повідомлялося, журналісти готували для програми "Українські сенсації" матеріал про специфіку роботи папараці. Програма про хобі та захоплення зірок вийде на 1+1 у суботу, 11 березня, о 20:15.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар