Родина Бекхемів зворушливо привітала Харпер з 8-річчям

Родина Бекхемів зворушливо привітала Харпер з 8-річчям

Фото: instagram.com/davidbeckham

В соцмережі кожного з сім'ї з'явилися сімейні знімки і зворушливі повідомлення.

Зіркове подружжя Вікторії та Девіда Бекхемів, яке днями святкували 20-ту річницю свого шлюбу, сьогодні святкує день народження наймолодшої та єдиної доньки Харпер Севен.

Так, усі члени родини вирішили привітати дівчинку з 8-річчям, опублікувавши зворушливі пости та знімки на своїх сторінках Instagram. 

Так,тато Харпер, Девід Бекхем публічно зізнався у любові своїй донечці та опублікував чуттєвий сімейний знімок, зроблений на тлі поля пшениці.

Фото: instagram.com/davidbeckham

"Що ще тато може сказати, крім того, що я так сильно люблю тебе, моя маленька дівчинко. І, будь ласка, перестань дорослішати. З днем народження, моя красуне! Твоя усмішка розтоплює все на світі", - написав Девід Бекхем.

Також схожою світлиною з Харпер поділився її брат, середній син зіркового подружжя Ромео Бекхем.

Фото: instagram.com/romeobeckham

"З днем народження, найкраща сестра у світі. Я не можу повірити, що тобі вже 8! Люблю тебе дуже сильно і сподіваюся, що у тебе сьогодні найкращий день", - підписав знімок Ромео.

Вікторія Бекхем своєю чергою опублікувала кілька знімків з донечкою у своїй Instagram-Stories, де також заявила, що дуже  її любить. 

Фото: instagram.com/victoriabeckham
Фото: instagram.com/victoriabeckham

Не менш зворушливими в своїх привітаннях були і старші брати Харпер: 19-річний Бруклін та 14-річний Круз. Хлопці також опублікували знімки сестри із домашнього архіву.

Фото: instagram.com/brooklynbeckham

"З днем народження, найкраща молодша сестра. Люблю тебе. Гарного дня", - підписав знімок Бруклін Беккхем.

Фото: instagram.com/cruzbeckham

"Харпер, з днем народження. Я так люблю тебе. Ти така дивовижна маленька дівчинка", - підписав кумедний знімок молодшої сестри Круз.

Нагадаємо, минулого року зіркова родина зробила подарунок донечці на день народження вартістю 10 тисяч доларів. Чим цього року порадують Девід і Вікторія іменинницю, наразі невідомо. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація