Аналіз Ліндсей Лохан на наркотики виявився позитивним

Аналіз Ліндсей Лохан на наркотики виявився позитивним

Ліндсей Лохан / Фото: Getty Images/Fotobank

Аналізи Ліндсей Лохан, які були призначені судом в якості однієї з умов звільнення, виявилися позитивними.

Актриса Ліндсей Лохан, по всій видимості, порушила умови дострокового звільнення, вживши алкоголь або наркотики. Про це повідомило неназване джерело, знайоме з питанням.

За даними джерела, аналізи Лохан, які були призначені судом в якості однієї з умов звільнення, виявилися позитивними. Це відбулося протягом останнього місяця, проте яку саме речовину вживала дівчина, невідомо.

Суддя, що розглядала справу актриси, попередила її, що за кожне порушення та відбуватиме до 30 днів ув'язнення. Тим часом, як повідомили в управлінні окружного прокурора, поки ніяких слухань у справі Лохан не призначалося.

24-річна Лохан була засуджена до трьох місяців ув'язнення та ще трьом місяцям примусового лікування за порушення правил умовного покарання. Актриса провела два тижні у в'язниці і 23 дні в реабілітаційній клініці, а потім була звільнена.

Згідно з рішенням судді, якщо Лохан буде ходити на сеанси психотерапії і на заняття про шкоду алкоголю і наркотиків, а також здавати аналізи на їх вживання кілька разів на тиждень, в листопаді її переведуть на так звану ненаглядову пробацію (найменш строгий з режимів умовного терміну).

Читайте також:

Ліндсей Лохан стала обличчям бренду Fornarina

Ліндсей Лохан зайнялась кікбоксингом

Ліндсей Лохан достроково покинула реабілітаційний центр

Повʼязані теми:

Наступна публікація