Біля будинку Періс Хілтон затримали її переслідувача

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber

36-річного Джеймса Рейнфорда, який переслідував Періс Хілтон, знову заарештували. 

У Лос-Анджелесі на пляжі поряд з будинком Періс Хілтон затримали її переслідувача, якого вже неодноразово заарештовували у зв'язку з порушеннями правопорядку. Цього разу 36-річного Джеймса Рейнфорда заарештували за порушення судового припису, що забороняє йому наближатися до Хілтон та її майна на відстань менше 200 ярдів.

Як розповіли свідки арешту, поліція приїхала на пляж після того, як хтось повідомив про підозрілого чоловіка, який тиняється біля житла 30-річної Хілтон. Сама вона перебувала в будинку.

Представники правоохоронних органів поговорили з Рейнфордом, надягнули на нього наручники, вивели з пляжу і відвезли у відділок. В даний час переслідувач Хілтон перебуває під вартою. За його звільнення було призначено заставу в 20 тисяч доларів.

У перший раз Рейнфорд постав перед судом в січні 2011 року. Тоді він підозрювався в незаконному проникненні на територію приватної власності - восени 2010 року чоловіка затримали поруч з будинком Періс Хілтон у Лос-Анджелесі. Підозрюваний заявив на суді про небажання заперечувати звинувачення і був засуджений до трирічного випробувального терміну; також йому заборонили наближатися до Періс Хілтон.

Через кілька місяців, у квітні 2011 року Рейнфорда заарештували за те, що він вдарив тодішнього бойфренда Хілтон, Сайя Вейтса, в спину. Чоловіка відправили під варту на п'ять місяців, однак він був відпущений достроково після того як провів у в'язниці 24 дні.

Близько тижня тому американський суд виніс вирок іншому переслідувачу Періс Хілтон. 32-річного Натана Лі Параду, заарештованого в серпні 2010 року за проникнення на територію особняка Хілтон, засудили до двох років ув'язнення і зобов'язали його пройти психіатричну експертизу.

Читайте також:

Періс Хілтон заарештували в Лас-Вегасі за зберігання кокаїну

Періс Хілтон приїде в Київ за мільйоном доларів

У будинок Періс Хілтон намагався потрапити невідомий з ножами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація