Екс-дружина Хоппера завадила продати його картини

Колишня дружина Денніса Хоппера зірвала аукціон, на якому хотіли продати колекцію картин голлівудського актора.

Колишня дружина голлівудського актора Денніса Хоппера, який помер 29 травня 2010 року від раку, зірвала аукціон Christie's з продажу колекції картин покійного чоловіка. Вікторія Даффі (Victoria Duffy) подала до суду позов, вимагаючи зняти з аукціону 32 предмети, які вона вважає своєю особистою власністю. Мова йде, зокрема, про графіки Джуліана Шнабеля (Julian Schnabel), Кенні Шарфа (Kenny Scharf) і Еда Руша (Ed Ruscha).

Картини на аукціон виставив фонд Хоппера (Dennis Hopper Trust) під управлінням його старшої дочки Марін (Marin). Перші торги відбулися в листопаді 2010 року і принесли 12,5 млн доларыв.

У вівторок, 11 січня 2011 року, відбувся перший день другого аукціону з продажу картин Хоппера. Їх головним хітом став створений Енді Ворхолом шовкографічний портрет Мао Цзедуна з двома отворами - згідно з легендою, актор прострілив картину з ненависті до зображеного на ній політичного діяча. Портрет пішов з молотка за 302,5 000, що в десять разів перевищило попередню оцінку.

На другий день очікувалося продовження рекордів, проте Вікторія Даффі в останній момент зірвала торги.

Розлучаючись з Даффі за кілька місяців до смерті, Хоппер звинуватив її в тому, що вона зникла з їхнього будинку в невідомому напрямку, прихопивши з собою творри мистецтва на півтора мільйона доларів. Даффі у відповідь заявила, що все понесене належить особисто їй, однак суд заборонив їй наближатися до власної колишньої оселі ближче ніж на десять метрів.

Вікторія Даффі була Хопперу п'ятою дружиною. Вони прожили разом понад 20 років.

Читайте також:

Картини Денніса Хоппера виставлять на аукціон

Помираючий Денніс Хоппер розбив голову на вулиці

Суд зобов'язав Хоппера виплачувати дружині 12 тисяч доларів щомісяця

Повʼязані теми:

Наступна публікація