Ліндсей Лохан знову відправили до в’язниці

Ліндсей Лохан знову відправили до в’язниці

Ліндесей Лохан / Фото: Getty Images/Fotobank

Скандальна акторка Ліндсей Лохан через наркотики знову потрапила до в'язниці. Суддя відмовився відпускати Лохан під заставу.

Верховний суд американського міста Лос-Анджелеса повторно відправив до в'язниці відому актрису зі США Ліндсей Лохан після того, як у її крові знову виявили сліди наркотичних препаратів.

Суддя відмовив випустити актрису під заставу і постановив негайно взяти її під варту.

Тим самим, Лохан втретє була засуджена. Наступного разу вона постане перед судом 22 жовтня 2010 року.

Раніше повідомлялося, що американська актриса у своєму мікроблозі на Twitter зізналася, що порушила заборону суду на вживання алкоголю і наркотиків.

"Вживання наркотичних речовин - це хвороба, яка, на жаль, не проходить за одну ніч. Я роблю все можливе для того, щоб впоратися з нею, і я роблю правильні дії. Поза сумнівом, для мене це крок назад, але я несу відповідальність за свої кроки і готова до наслідків", - написала вона.

Як повідомлялося, американський суд встановив для Лохан правила, згідно з якими вона повинна здавати аналізи на наявність наркотиків у крові, а також відвідувати психотерапевта.

Нагадаємо, у серпні американську актрису Ліндсей Лохан достроково виписали з реабілітаційного центру, де вона проходила примусовий курс лікування від алкогольної залежності.

Читайте також:

Аналіз Ліндсей Лохан на наркотики виявився позитивним

Ліндсей Лохан стала обличчям бренду Fornarina

Ліндсей Лохан зайнялась кікбоксингом

Повʼязані теми:

Наступна публікація