Охоронець Джексона свідчить проти лікаря Конрада Мюррея

Охоронець Джексона свідчить проти лікаря Конрада Мюррея

Конрад Мюррей / Фото: SplashNews

Альберто Альварез, який був охоронцем Майкла Джексона, заявив, що як лікар Конрад Мюррей засунув у свій портфель порожні пляшечки від ліків.

Особистий охоронець Майкла Джексона Альберто Альварез заявив в ході попередніх судових слухань у справі про смерть поп-зірки, що бачив, як лікар Конрад Мюррей засунув у свій портфель порожні пляшечки від ліків.

Альберто Альварез був першим, хто опинився в кімнаті, де, як стверджує слідство, лікар дав Джексону смертельну дозу сильнодіючого знеболювального засобу пропофол.

Лікаря звинувачують у тому, що він намагався приховати свідчення того, що перед смертю Джексон отримав знеболювальне.

Як зазначив прокурор Девід Волгрен, відразу після смерті співака, лікар наказав охоронцеві зібрати медичний інвентар та інші предмети, і лише потім дав вказівку проінформувати про подію влади.

Раніше охоронець Джексона Фахім Мухаммад заявив у суді, що востаннє бачив співака лежачим з відкритими очима і відкритим ротом, у той час як його особистий лікар у паніці намагався реанімувати співака.

Зі слів охоронця, в той час як Джексон знепритомнів, доктор Мюррей перебував у збудженому стані і питав, чи знає хто-небудь з присутніх, як провести прямий масаж серця, щоб повернути Майкла Джексона до життя, проте чомусь не викликав швидку допомогу за телефоном 911.

За даними преси, Мухаммад також заявив суду, що менш ніж через годину після того, як кумир мільйонів був оголошений мертвим, його лікар заявив, що зголоднів, і залишив місце трагедії.

Хореограф Джексона Кенні Ортега повідомив, що в останні дні перед смертю король поп-музики почувався зле і розмовляв дуже тихим голосом. Проте його особистий лікар не знайшов причин для того, щоб припинити репетиції перед гастрольною поїздкою.

Більш того, зі слів Ортеги, у відповідь на його зауваження про погане самопочуття Майкла Джексона Мюррей парирував, що не справа хореографа втручатися в питання здоров'я його пацієнтає

Читайте також: 

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон 

Повʼязані теми:

Наступна публікація