Грифа запідозрили у співпраці з ізраїльською розвідкою

Грифа запідозрили у співпраці з ізраїльською розвідкою

Грифа запідозрили у співпраці з ізраїльською розвідкою

У Саудівській Аравії місцеві мешканці знайшли грифа з GPS-передавачем. Спецслужби запідозрили його у шпигунстві на користь Ізраїлю.

Спецслужби Саудівської Аравії затримали білоголового сипа (вид грифа), якого підозрюють у шпигунстві на користь Ізраїлю.

Грифа зловили на самому початку січня в районі міста Хайел. Місцеві мешканці знайшли на птаху GPS-передавач з координатами Тель-авівського університету, і, запідозривши недобре, передали її до правоохоронних органів.

Коли про знайдений білоголовий сип стало відомо, в арабомовних ЗМІ та блогах почали з'являтися припущення, що птах - це частина сіоністської змови і новітній метод ізраїльського шпигунства.

Тим часом ізраїльські вчені висловили стурбованість долею птиці, оскільки на хвилі антиізраїльської істерії її може спіткати "жахливе покарання". Як пояснили орнітологи, передавач всього лише фіксує місцезнаходження грифа, а також висоту і швидкість його польоту.

Тварин не вперше звинувачують у співпраці з ізраїльською розвідкою. Так, у грудні губернатор єгипетської провінції Південний Синай запропонував не применшувати ймовірність того, що акулу-людожера в морі поблизу Шарм-ель-Шейха випустив саме "Моссад".

Читайте також:

Собаці-гермафродиту зробили операцію зі зміни статі

У Чернівцях живе єдиний в Україні пес-паркурист

Складено список найбільш ідіотських "рецептів здоров'я" від зірок

Повʼязані теми:

Наступна публікація