Скандальний Баста знову їде до України з концертом

Скандальний Баста знову їде до України з концертом

Скандальний Баста знову їде до України з концертом

vk.com/basta

Репер збирається виступити в Одесі.

Слідом за співачкою Світланою Лободою, до України знову збирається приїхати російський репер Баста.

Так, артист, концерти якого в Києві пікетували українці, виступить в Одесі 8 серпня. Про це стало відомо зі сторінки клубу Ibiza Beach Club в Instagram, де і запланований захід.

"Якщо Баста на сцені, викладка на 100% для тих, хто цінує", – йдеться в анонсі.

Вартість квитків варіюється від тисячі до 9 тис грн.

Зауважимо, Василь Вакуленко (Баста) потрапив до "чорного списку" Мінкульту в січні 2018 року. Але згодом артисту-українофобу був дозволений в'їзд до України. Так, 31 серпня 2020 року на адресу Мінкульту надійшов лист від СБУ про зняття заборони в'їзду на територію України і виключення з переліків осіб, які представляють загрозу національній безпеці, громадянина РФ Василя Вакуленко. Після чого репера і виключили з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Водночас у Києві охорона Басти накинулися на українця через фразу про Крим. Один з відвідувачів закладу вирішив нагадати російському реперу, який виступав в окупованому Криму, що Крим — це Україна, після чого охорона закрила двері ресторану і не впустила українця всередину.

Що стосується його прихильників, то раніше дочка судді Печерського райсуду Києва Христини Константинової Анастасія захистила російського виконавця Басту і заявила, що "потрібно заспокоїтися, тому що Крим вже не український". Це викликало невдоволення в українців і дівчина вибачилася за свої заяви, сказавши, що "вона не знала про політичні погляди Басти".

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про два концерти співачки Ані Лорак в Одесі. Артиска вперше за сім років дасть концерт в Україні.

Наступна публікація