Скандальний Мерилін Менсон здався поліції

Скандальний Мерилін Менсон здався поліції

Фото: Associated Press

Він з'явився до поліції після того, як його оголосили у розшук.

Відомий американський рок-музикант Мерилін Менсон, якому у травні поліція видала ордер на арешт, добровільно здався правоохоронцям.

Як повідомляє видання TMZ, Менсон явився до поліцейського відділку в Лос-Анджелесі минулої п'ятниці. Поліція оформила правопорушення, після чого Менсона відпустили. Йому заборонили контактувати з потерпілим та зобов'язали бути присутнім на всіх засіданнях суду.

Як ми раніше писали, Мериліна Менсона звинуватили у нападі на відеооператора під час концерту в Гілфорді 2019 року. А саме йдеться про витівку артиста, коли він підчас концерту плюнув у камеру. Й хоча ймовірна жертва "не постраждала", однак Менсону все одно були висунуті звинувачення, оскільки плювок є "непривілейованим фізичним контактом".

Тепер музиканту загрожує тюремне ув'язнення терміном до року і штраф в розмірі до двох тисяч доларів.

Зазначимо, що тим часом навколо Мериліна Менсона розгорівся ще один скандал. Він почався після того, як екснаречена рокера заявила, що він декілька років ображав та знущався з неї.

Згодом співачка Фібі Бріджерс розповіла про "кімнату для зґвалтувань" в будинку Менсона.

Загалом про фізичне і психологічне насильство з боку виконавця розповіли вже більше десятка жінок. Однак, сам музикант стверджує, що такі заяви  про насильство — це "жахливе спотворення реальності". Зірка найняв цілодобову охорону після звинувачень в насильстві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація