Смілива Приходько розповіла про небезпечний концерт у зоні АТО

Зірка не на жарт перелякалася за безпеку глядачів у Попасній.

Співачка Анастасія Приходько, яка влітку вдруге стала мамою, зізналася, що її донька Нана із ревнощами ставиться до молодшого братика, йдеться  у "Світському житті".

Артистка сподівається, що з часом стосунки між її дітьми зміняться.

"Друга дитина у житті – це зовсім інші відчуття. Тим паче, що в мене хлопчик. Якщо дівчинку я пестила, то із хлопчиком більше розмов. Я навіть коли роблю масаж йому або читаю книжечки, він слухає, дуже любить, коли йому співають дитячих пісень. Доньці  зовсім не подобалося, як я співаю, вона починала плакати", - пригадала зірка.

Настя зізналася, що Нана із ревнощами ставиться до нянь.

"У нас є няні, які допомагають, і це – дуже складно, тому що вона починає не те, що кричати, в неї ллються гіркі сльози. Вона каже: "Це – моя няня, моя бабуся". Якщо я її прошу допомогти, коли мені треба вийти, вона каже: "Я не хочу його, мені не треба це". Але зараз вона почала розуміти, що це – її брат. Якщо я буду давати їй більше любові, вона, мабуть, припинить ревнувати", - сподівається Приходько.

Зірка розповіла про небезпечний концерт у Попасній.

"Найскладніше місце – це було Попасна, тому що з того боку дізналися, що я була в місті і де буде концерт. Мене не те, що трусило, мені здавалося, що вся душа з мене вийшла, я дуже хвилювалася, оскільки на моєму концерті було багато дітей. А до Попасної люди тільки починають повертатися. Я навколішках благала Бога, щоб нічого з моєї вини не трапилося. Я розумію, що зараз людям теж потрібно відчувати себе потрібними", - зауважила співачка.

Настя зізналася, що у новому кліпі "Не трагедия" провокаційним образом "відіграється", оскільки мама її не пустила до театрального інституту.

Нагадаємо, "бородата" Приходько цілувалася з дівчиною перед власним чоловіком.

Анастасія Приходько розповіла, чому нервувала перед концертом у Попасній

Співачка нещодавно їздила на Донбас із концертним туром. Приходько не боїться таких виїздів попри те, що вже є матір'ю двох дітей. Однак один концерт змусив її понервувати - бойовики знали про місце її виступу в Попасній, і саме на цьому концерті було було багато малечі. Найбільше співачка боялася накликати своїм приїздом біду на мешканців міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: