Американські продюсери бояться нервового зриву Міки Ньютон

Дата публікації
Перегляди
2520
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вже за півтора місяці глядачі зможуть почути, чого Міка навчилася за життя у США.

Найважчою проблемою для Міки Ньютон в Америці є її російський акцент в англійській мові. Про це розповів один із продюсерів, які працюють із співачкою в Америці, Олег Шмелєв.

"Міка Ньютон зараз в такій ситуації, що їй доводиться забути, що вона була відомою зіркою в Україні. В Америці вона працює по 10-15 годин на день. І для неї це дуже важко. Бувають дні, коли ми боїмось, що вона зірветься. Але Міка виявилась справжнім бійцем. Тим більше з нею працюють найкращі професіонали на американській землі. Спочатку нашої роботи ми всі так придивлялися до неї, бо думали, що не витримає. Поки найважчим є акцент. Вже через півтора місяці всі почують її перші кроки", - підкреслив її американський продюсер.

Читайте: Потапу подобаються більше фігура Насті, ніж форми Лопес, чи Бейонсе

Між тим, незважаючи на свою зайнятість, Міка вирішила допомогти своєму українському продюсеру Тимофію Нагорному зібрати гроші на його новий фільм "Пташинка".

"Хочеться, щоб фільм став сенсацією. І мої американські товариші запропонували кілька ідей. Одна з них – збір грошей в караоке-клубі. Думаю, його власник буде не проти, якщо ми запропонуємо пісенний аукціон зі збору грошей для дітей-сиріт. А ще хочу виставити на продаж свої туфлі, в яких була на врученні MTV. Їхня стартова ціна — дві тисячі доларів. Коротше, з миру по нитці і на фільм назбираємо", - зауважує співачка.

Читайте також:

Міка Ньютон похизувалася своєю англійською (відео)

Міка Ньютон планує народити доньку і назвати її Енджел

Міка Ньютон виїхала на постійне проживання в Лос-Анджелес

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2520
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація