Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доньку Філіпу Кіркорову народила українка

Філіп Кіркоров ледь не щодня ділиться з пресою подробицями нового амплуа - батька. А от про матір Алли-Вікторії вперто мовчить.

Кореспонденти ТСН.Особливе провели власне розслідування і з'ясували, що нащадка Філіпу Кіркорову народила українка.

Хто став матір'ю Алли-Вікторії Кіркорової натякнув товариш російського співака Олексій Дівеєв–Церковний. Він шокував ТСН.Особливе подробицями: "Я знаю дещо з його особистого життя. Так, я знаю що це не піар, і зараз ось в січні він відлітає на місяць в Америку туди, що б відвідати свою дитину".

Шоумен підтверджує, що виношувала дитину Кіркорова - українка: "Колишня, вона живе в Америці. Так, вона переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт".

Шоковані кореспонденти подалися за коментарями до директора конкурсу "Міс Україна Всесвіт". Ганна Філімонова заяву Олексія протрактувала досить своєрідно.

"Впевнена, що матір своєї майбутньої дитини шукали і за зовнішніми даними. Ну, може, навіть влаштовували цілий кастинг. Як ми на конкурс переглядаємо", - сказала вона.

Однак говорити, хто саме з шести переможниць став мамою для доньки Кіркорова, Філімонова не стала. Відомо лише, що красуня заміжня і живе за кордоном.

Єдина з шести красунь, з якою ТСН.Особливе не вдалось зв'язатись – Людмила Бікмуліна, переможниця 2007 року. Відомо, що вона живе закордоном і завагітніла вдруге. В новинах дівчина вже давно не фігурує.

Новонароджена донечка Філіпа Кіркорова деякий час перебуватиме в Майамі. Співак заявив, що купив для дочки розкішний особняк на узбережжі за п'ять мільйонів доларів.

Олексій Дівеєв-Церковний цю інформацію підтверджує, але уточнює, що будинок не в Маямі, а в передмісті. Сусіди Кіркорова - зірки російської естради.

Читайте також:

Кіркоров розплакався, взявши на руки новонароджену доньку

Кіркоров купив доньці двоповерховий палац в Маямі

Кіркоров зізнався, що доньку йому народила сурогатна мати

Відео Доньку Філіпу Кіркорову народила українка

Залиште свій коментар

Вибір редакції