Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The Hardkiss випустив композицію з українським приспівом для "Євробачення 2016"

Англомовна група підготувала мелодійний трек.

Колектив The Hardkiss представив композицію, з якою хоче представити цьогоріч Україну на конкурсі "Євробачення 2016".

Англомовна група вибрала пісню "Helpless" - експериментальний і мелодійний трек з українським приспівом.

Пісню "Helpless" група написала кілька років тому, але все не було приводу презентувати її, оскільки вона досить експериментальна та енергетично сильна. Фронтвумен групи Юлія Саніна зізнається, що мелодію написала одразу з текстом – вона вийшла настільки мелодійною й сумною, що до неї гармонійно ліг україномовний приспів, стилізований під народний мотив.

"Helpless" – пісня про народження, – розповідає Юлія Саніна. – В момент, коли людина усвідомлює істину, вона ніби народжується заново. У цей момент вона дуже вразлива, це боляче. Але потім вона стає сильною і безстрашною. І в цьому їй допомагає любов. Зараз кожен з нас, як і Україна в цілому, перебуває в перехідному стані, в очікуванні відродження".

У півфіналі національного відбору конкурсу "Євробачення-2016" група The Hardkiss виступить 6 лютого. Виступ відбудеться в прямому ефірі. Початок о 19:00.

Нагадаємо, журі визначило порядок виступів конкурсантів на нацвідборі на "Євробачення 2016". Провести жеребкування довірили співачці Руслані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції