Євробачення 2016: у якому турі виступить Україна

У Стокгольмі відбулося жеребкування на конкурс.

Не так багато часу лишається до початку міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2016", який цьогоріч відбудеться у Швеції.

Так, у Стокгольмі за допомогою жеребкування вже визначилися з порядковими номерами виступів конкурсантів з різних країн. Як стало відомо, учасник від України виступить у другому турі.

А от учаснику від Росії, співаку Сергію Лазарєву, доведеться боротися за вихід у фінал в першому турі.

Загалом у першому півфіналі "Євробачення 2016", який відбудеться 10-го травня, візьмуть участь конкурсанти з таких країн - Хорватія, Фінляндія, Молдавія, Вірменія, Греція, Угорщина, Росія, Нідерланди, Сан-Марино, Азербайджан, Кіпр, Мальта, Боснія і Герцеговина, Естонія, Чехія, Чорногорія, Ісландія, Австрія.

У другому півфіналі, який відбудеться 12-го травня, за вихід у фінал битимуться представники таких країн - Україна, Латвія, Білорусь, Ірландія, Сербія, Ізраїль, Польща, Литва, Австралія, Македонія, Швейцарія, Албанія, Болгарія, Данія, Грузія, Румунія, Словенія, Норвегія та Бельгія.

Зауважимо, що ім'я представника на "Євробаченні" від України стане відомо 21 лютого. Про свій намір представити країну заявили дует "НЕАНГЕЛИ", співачки Тоня Матвієнко, Анастасія Приходько, Яна Соломко, Світлана Тарабарова та інші.

Фінал "Євробачення 2016" відбудеться 14-го травня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: