Перейти до змісту
Тоня Матвієнко у день народження розповіла, чому відмовилася від продюсера

Тоня Матвієнко у день народження розповіла, чому відмовилася від продюсера

Артистка святкує 38-річчя.

Співачка Тоня Матвієнко, яка в багаторівневій сукні зачарувала весняним образом, сьогодні святкує день народження.

Артистці виповнилось 38 років. В цей день знаменитість стала окрасою нового випуску журналу "Добрые советы" і розповіла деякі цікаві історії зі свого життя.

Приміром, Матвієнко пояснила, чому відмовилася від роботи з продюсерами.

"Артисти, які шукають продюсера, думають, що продюсер вкладе в них величезні гроші просто так, з поваги до їхньої творчості. Вони не розуміють, що це нічим не відрізняється від банківського кредиту – доведеться відпрацьовувати гроші роками, нічого при цьому не заробляючи. Мене лякає думка бути комусь щось повинною", - пояснила співачка.

Тоня Матвієнко_1
Добрые советы

Крім цього, Тоня поділилася, що по-філософськи ставиться до розчарувань. За словами співачки, вони стимулюють її рухатися вперед і домагатися бажаного.

Також Тоня зізналася, що до критики ставиться з вдячністю і завжди дослухається до своєї інтуїції.

"Критику я приймаю з вдячністю. Але найбільший авторитет – моя інтуїція. Буває, мене застерігають від якихось дій, а вона тихенько підказує, що потрібно піти на ризик. Нічого не вийде, якщо людина боїться ризикувати. Звичайно, складно йти на ризик, якщо людина не вірить у власні сили. Якщо з першого разу не вийшло, опускати руки не треба", - порадила зірка.

Тоня Матвієнко_2
Добрые советы

Нагадаємо, не так давно Тоня Матвієнко зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном влаштувала романтичний вікенд в Нідерландах.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин