Тренер "Голос.Діти-3" Потап: "Я ставлюся до своїх підопічних, як до рідних дітей"

Зіркові наставники розповіли про відбір учасників до власних команд.

У новому випуску "Голос.Діти-3", який глядачі телеканалу "1+1" побачать у неділю о 21:00, тренери Тіна Кароль, Потап і MONATIK продовжать відбирати талановитих вокалістів до своїх команд.

Голос.Діти _1
прес-служба каналу "1+1"

У кожного з тренерів залишилося всього кілька заповітних місць, а за лаштунками свого виходу на сцену ще чекають десятки юних співаків і співачок. Тіна Кароль, Потап і MONATIK розповіли про те, якими формуються їхні команди.

Голос.Діти _2
прес-служба каналу "1+1"

"Монатіки" - це великий і вільний колектив. Я впевнений, що всі діти, які стають його частиною, обов'язково потоваришують. Їм буде дуже весело один з одним, тому що кожен з них - особистість, - розповідає MONATIK. - Моя команда буде дуже відрізнятися ритмікою, тембром. Це оригінальні, "теплі" голоси, які хочеться слухати знову і знову, з якими можна експериментувати".

Голос.Діти _3
прес-служба каналу "1+1"

Тіна Кароль розповідає, що збирає команду "справжніх бійців".

Голос.Діти _5
прес-служба каналу "1+1"

"Я тисну кнопку, тому що не можу втриматися. Всі дітки шалено талановиті. Вони моє натхнення, - розповідає співачка. - У мене збирається дуже різноманітна команда. Для себе від дітей хочу взяти посмішку, радість і наївність".

Голос.Діти _6
прес-служба каналу "1+1"

Потап зізнався, що у нього немає жодної стратегії, і він натискає червону кнопку, коли голос дитини торкається його душі.

Голос.Діти _7
прес-служба каналу "1+1"

"Необов'язково мати приголомшливий вокал. Іноді трапляються помилки, але внутрішня сила, жага і прагнення долають все, і ці чесні емоції розвертають моє крісло, - каже тренер. - Дитина в поході за мрією - це найзворушливіше, що я бачив у житті. Я ставлюся до своїх підопічних, як до рідних дітей".

Голос.Діти _4
прес-служба каналу "1+1"

Дивіться новий випуск "Голос.Діти-3" у неділю, 30 жовтня, о 21:00, на телеканалі "1+1".

Голос.Діти _8
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, з прем'єрою "Голос.Діти-3" стартував "Рік "Голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни-7".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: