Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У дружини зірки "Затоки Доусона" стався п’ятий викидень

У дружини зірки "Затоки Доусона" стався п’ятий викидень

Сумну звістку актор повідомив у фотоблогу та розповів про день, коли сталася трагедія.

Американський актор Джеймс Ван Дер Бік, відомий за роллю Доусона Лірі в серіалі "Затока Доусона" повідомив, що в його дружини Кімберлі Брук стався викидень.

Знаменитість опублікував в Instagram допис, де повідомив, що його кохана пережила викидень, який став п'ятим за останні дев’ять років. Четвертий викидень стався в листопаді минулого року.

Після перенесеного в листопаді минулого року жорстокого, дуже публічного викидня ми були щасливі дізнатися, що Кімберлі знову чекає на дитину. Цього разу ми вирішили зберегти новину в таємниці, але минулих вихідних, знову ж таки, на 17-му тижні вагітності, душа, яку ми були раді вітати в цьому світі, не змогла приєднатися до нас у фізичному тілі... Відчуваю, що зобов'язаний поділитися цим - ми повинні краще піклуватися одне про одного. Немає слів, щоб полегшити цей біль. Звертаюся до всіх сімей, які пройшли через подібне, - ви не самотні
написав актор
Дружина Джеймса Ван Дер Біка
instagram.com/vanderjames

Джеймс також розповів про день, коли сталася трагедія. Так, актор терміново відправив Кімберлі до лікарні. Там обраниці зірки ніч переливали кров. Брук неможливо було зігріти, тому актор постійно масажував їй ноги.

Зауважимо, що Джеймс та Кімберлі виховують п'ятьох дітей - 9-річну Олівію, 8-річного Джошуа, 6-річну Аннабель, 4-річну Емілію та Гвендолін, яка народилася в червні 2018 року. Останні пологи Ван Дер Бик приймав самостійно.

Днями зірка серіалу "Одного разу під Полтавою" Анна Саліванчук пригадала, як втратила дитину на досить великому терміні вагітності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції