У Києві визначилися із основними локаціями для "Євробачення 2017"

Оргкомітет пісенного конкурсу оприлюднив місця його проведення.

Столичний організаційний комітет "Євробачення 2017" оголосив п'ять головних локацій, які будуть задіяні для проведення музичної першості.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель написав на власній сторінці у соцмережі про деталі підготовки до конкурсу.

"Продовжуємо працювати над підготовкою до Євробачення-2017! Визначили п'ять основних локацій: 2 локації будуть розташовані в МВЦ – основна арена та прес-центр, EuroClub розміститься в БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття та закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється – урочистості будуть проводитися в Мистецькому Арсеналі, КМДА або на території Софії", - зазначив чиновник.

Він зауважив, що четвертого жовтня відбулася нарада, на котрій були обговорені деталі необхідного благоустрою кожної з локацій.

"Особливу увагу приділяємо благоустрою Лівобережної площі, так як там розташовані одразу дві локації", - додав Майзель.

Серед іншого, під час підготовки до музичної першості оргкомітет обіцяє відремонтувати освітлення та дорожнє покриття, створити святкову ілюмінацію на Броварському проспекті, Русанівській набережній та мосту Метро.

Дороги також полагодять на Хрещатику: саме там буде розташоване Євроселище.

Нагадаємо, під час оголошення міста-господаря цьогорічного "Євробачення" Нищук пояснив, як Київ впорається із необхідними умовами для проведення конкурсу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: