Виконавчий директор "Євробачення" повідомив, чи будуть санкції для України через заборону в'їзду Самойловій

Йон Ола Санд розставив крапки над "і" у важливому питанні для нашої держави.

Під час прес-конференції виконавчий директор "Євробачення-2017" Йон Ола Санд розповів, бути чи не бути покаранню для України через недопуск Юлії Самойлової на територію нашої держави, йдеться  у сюжеті ТСН.

Питання санкцій для України після рішення СБУ про заборону в'їзду російської конкурсантки на територію країни активно обговорювалося у пресі.

Втім, один із організаторів музичної першості спростував інформацію про втілення їх у життя.

"На цей момент ще немає жодного рішення про покарання. Зараз ми сконцентровані на "Євробаченні" в Києві, а в червні наглядова рада збереться і тоді ми будемо вирішувати ситуацію з недопуском російської учасниці. Поки що про жодні санкції не йдеться, але, як ми казали раніше,  недопуск учасниці з Росії порушує аполітичність конкурсу", - ствердив Йон Ола Санд.

ВідеоВиконавчий директор Євробачення прокоментував перспективи введення штрафів проти України та Росії

При цьому виконавчий директор конкурсу підкреслив, що нині усі сили оргкомітету направлені на проведення шоу без помилок та на найвищому рівні.

Сьогодні український гурт O.Torvald провів ще одну репетицію свого номера із величезною головою, а ведучі "Євробачення" відшліфували виступ для відкриття із гопаком під єврохіти.

Нагадаємо, після першого півфіналу "Євробачення-2017" визначилася перша десятка його фіналістів. Вони разом із переможцями другого етапу, країнами "Великої пятірки" та представниками України поборються за перемогу вже 13-го травня.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар