Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я сподіваюся на Зеленського": Лобода про своє повернення до України

Артистка висловила сподівання, що невдовзі зможе відіграти концерт в Україні.

Співачка Світлана Лобода, яка у ресторані видерлася на стіл і вшкварила танок, висловила сподівання, що скоро зможе повернутися з концертом до України.

Про це вона заявила під час розмови з Ксенією Собчак. Артистка заявила, що дуже сподівається на чинного президента країни Володимира Зеленського.

"Я дуже сподіваюся на те, що Володимир Зеленський як творча людина все налагодить. Мені хочеться, щоб все було добре. І я дуже вірю, що невдовзі я зможу повернутися до своєї країни з величезним концертом", - сказала Лобода.

На запитання Собчак, як Лобода назве те, що відбувалося в Україні навколо неї, артистка відповіла: "Цькування як такого не було. Були інциденти, організовані певними людьми", - вважає співачка.

Разом з тим Світлана додала, що зараз просто важкі часи і треба трохи зачекати. Лобода зауважила, що особисто знайома із Зеленським і дуже вірить у нього.

"У мене до нього дуже тепле ставлення і я у нього дуже вірю. Я б дуже хотіла, щоб весь той позитив, який у нього є, він використав на користь людей. Тому що люди дуже страждають", - додала артистка.

Нагадаємо, що скандал навколо Світлани Лободи в Україні спалахнув у березні 2017-го. Тоді артистка дала інтерв'ю російському Першому каналу, у якому поскаржилася на погрози українських радикалів і журналістів. Після цього в Одесі із петардами та димовими шашками активісти вимагали скасувати концерт Лободи. Мітингувальники просили "зупинити виступ та вигнати виконавицю, бажано з позбавленням її громадянства України". У вересні 2017-го Лобода планувала знову дати концерт в Одесі, проте й цього разу його скасували. Відтоді в Україні Світлана Лобода не виступала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції