Яма отримав зворушливе привітання від крихітного сина на ювілей

Артист святкував 35-річчя у родинному колі.

Учасник шоу "Танці з зірками" Влад Яма на свій ювілей отримав зворушливий подарунок від сина, йдеться в "Світському житті".

Півторарічний Леон саме у день 35-річчя сказав слово "папа". Свято артист відзначав у родинному колі в рідному Запоріжжі. Батько Влада підготував йому сюрприз – торт вагою у 2.5 кілограми.

Досвідчений артист поділився із Катериною Осадчою емоціями від танців.

ВідеоТанці з зірками в студії Світського життя: ча-ча-ча Влада Ями з Катериною Осадчою

"Ти знаєш, з кожним роком танцювати все цікавіше, з'являються нові болі в спині, якісь хрусти,  це дуже романтично. Але завзяття у мене є, я хочу ще змагатись, може й сам з собою, але виходити на сцену і відчувати ці емоції, які сидячи за робочим столом, чи на змаганнях, чи майстер-класах не відчуєш", - наголосив він.

Під час демонстрації промо-ролику проекту, мама Влада розплакалася – для рідних участь чоловіка у шоу стала сюрпризом.

"Коли ти сказала, "повернення легенди" у мене пішли мурашки по шкірі, з цим шоу пов'язані найбільш яскраві переживання в житті, після народження дитини звісно.

Я знаю, що відео мали монтувати на три дні раніше, але там були якійсь технічні проблеми. І вже в сам день народження, коли вже збираємось сідати за стіл, мені написали про те, що тізер вийде через 15 хвилин.  Батькам ще не говорив, мама все питала, чи не звуть мене. Я включив канал і всі побачили це відео, мама розплакалась. Особливо, фраза легенда повертається і в цей момент з'являється моє обличчя і в мене з'явилось враження, що легенда – це я", - пригадує Яма.

Під час участі у "Танцях з зірками" ширилися чутки про стосунки Ями та Могилевської. Зірка зізнається: іноді й сам думав, чи не роман у них. Втім, пристрасть пара демонструвала лише на паркеті.

Дружина артиста не ревнує коханого до співачки, адже "усі питання вона задала багато років тому".

Нагадаємо, просто у студії "Світського життя" Влад Яма та Катерина Осадча затанцювали запальний ча-ча-ча.

Залиште свій коментар