"Євробачення-2021": стало відомо, під яким номером виступить Україна у фіналі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": стало відомо, під яким номером виступить Україна у фіналі

Getty Images

Гурт Gо-A вийде на сцену у другій половині конкурсу 22 травня.

Організатори 65-го міжнародного конкурсу "Євробачення-2021" після другого півфіналу провели жеребкування фіналу музичної першості, який відбудеться 22 травня. 

Так, стало відомо, під яким номером виступить український гурт Gо-A, який вийде на сцену у другій половині концерту. Тож, глядачі побачать шоу представників нашої країни під номером 19.

Першою заспіває конкурсантка з Кіпру. Також у першій частині конкурсу виступлять: Албанія, Ізраїль, Бельгія, Росія, Мальта, Португалія, Сербія, Велика Британія, Греція, Швейцарія, Ісландія та Іспанія.

instagram.com/eurovision

У другій частині разом із Go_A покажуть свої номери представники таких країн: Молдова, Німеччина, Фінляндія, Болгарія, Литва, Франція, Азербайджан, Норвегія, Нідерланди, Італія, Швеція та Сан-Марино, яка закриє шоу.

Нагадаємо, 20 травня відгримів другий півфінал конкурсу "Євробачення-2021". За його результатами, до фіналу пройшло ще 10 країн, а саме Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція, Фінляндія. Їхні виступи ми можете переглянути у нашому матеріалі.

Запам'ятався вечір номером "двійника" Ані  Лорак з Молдови, виступом вродливої представниці Греції в обтислому комбінезоні та самобутнього артиста зі Швейцарії.

А як минув другий півфінал, читайте за посиланням.

Українці "наробили ШУМу": блогери з усього світу шаленіють від GO_A

Українці "наробили ШУМу": блогери з усього світу шаленіють від GO_A
Наступна публікація