Знаменитості відвідали допрем'єрний показ картини.

У кінотеатрі "Оскар" 2 серпня відбулася гала-прем'єра пригодницького фентезі "Темна вежа".

Першими масштабну екранізацію культової серії романів Стівена Кінга побачили Яна Клочкова, Олег "Фагот" Михайлюта та Ольга Навроцька, учасники гурту Green Grey Дмитро "Murik" Муравицький і Андрій "Diezel" Яценко, В'ячеслав та Марина Узєлкови, Анатолій Анатоліч, Василь Бондарчук, Артем Пивоваров, CONSTANTINE і багато інших гостей.

В основі фільму лежить цикл романів Стівена Кінга "Темна вежа" (1982-2012), на написання якого автора надихнули поеми Роберта Браунінга "Чайльд-Роланд дійшов до Темної Вежі" і Томаса Еліота "Безплідна земля".

У новій передмові до першої книги "Стрілець" перевидання 2003 року Кінг також згадує фільм "Хороший, поганий, злий" і роман "Володар кілець" як натхненників. Прообразом протагоніста - Роланда Діскейна - послужив безіменний герой кінематографічної Доларової трилогії, зіграний Клінтом Іствудом.

"Темна вежа" стала наріжним каменем творчості письменника і, за його власними словами, є його фундаментальним твором. У фільмі кінематографісти вирішили створити власні відсилання до інших творів Кінга, які багато хто з фанатів легко помітять.

"Ми з великим задоволенням розкидали фільмом "великодні яйця", що ведуть до інших книжок Стівена Кінга, – посміхається режисер Ніколай Арсель. – Мені дуже кортить побачити, як фанати в кінозалі будуть губитися в здогадах: "Чекайте, це ж було в іншій історії Стівена Кінга!".

Залиште свій коментар