Зірковий татусь Бред Пітт відсвяткував Різдво у компанії чотирьох дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Старші сини відмовились завітати на свято до актора.

Відомий голлівудський актор Бред Пітт, який нещодавно відсвяткував своє 55-річчя у компанії дітей, Різдво також провів разом з чотирма дітьми, на яких у них з Анджеліною Джолі оформлена спільна опіка.

Однак, як повідомляє видання Daily Mail старші сини 17-річний Меддокс і 15-річний Пакс, відмовилися їхати до батька.

Кілька тижнів тому зазначалося, що Анджеліна Джолі розповіла Паксу, що Бред був проти його усиновлення. А зі старшим сином зірки у Пітта був конфлікт 2016 року - після сварки Пітта з Меддоксом на борту літака Анджеліна власне і подала документи на розлучення.

"Бред обмінявся різдвяними подарунками з дітьми 25 грудня в своєму будинку. Меддокс відмовився йти і Пакс теж не прийшов", - розповів інсайдер.

Анджеліна Джолі з дітьми
Getty Images
Анджеліна Джолі з дітьми

Проте зазначається, що Пітт був "дуже щасливий", що хоча б кілька дітей провели ніч у нього. Це стало можливим завдяки новій угоді, яку підписали колишнє подружжя.

Актор і четверо дітей стримано привітали один одного зі святом. На зустрічі з батьком їх супроводжував соціальний працівник, який ночував у будинку Пітта разом з дітьми в гостьовій кімнаті. Присутність представника соціальної служби було умовою нової угоди про опіку.

Анджеліна Джолі з дітьми_2
Getty Images

Нагадаємо, Бред Пітт та Анджеліна Джолі прийшли до нової угоди про опіку 1 грудня, уникнувши суду, призначеного на 4 грудня. Пара досі не завершила своє розлучення, про якей они оголосили ще 2016 року, і наразі немає ніяких даних щодо того, коли вони можуть це зробити, оскільки вони ще на рік подовжили контракт з адвокатом, який представляє їх у суді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції