Чистий прибуток Міcrosoft за квартал зріс на понад 15 мільярдів доларів

Дата публікації
Перегляди
518
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чистий прибуток Міcrosoft за квартал зріс на понад 15 мільярдів доларів

Фото: Associated Press

Загальний дохід перевищив 40 мільярдів.

Корпорація Microsoft заявила про зростання продажів за другий квартал фінансового року на 17%, тож вони вперше отримали дохід понад 43 млрд доларів і 15,5 млрд доларів - чистий прибуток.

Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з даними компанії, кожна акція здорожчала на 2,03 долара, хоча аналітики прогнозували лише 1,64. 

Найвигіднішими стали підрозділи Intelligent Cloud, у який входить «хмарний» сервіс Azure, адже чималий шмат бізнесу через пандемію мав переходити на віддалено роботу. Купували люди і ПК. Звіт про прибутки Microsoft також вперше містив продажі нового покоління ігрових консолей Xbox під назвою Series X і Series S, які з’явились у магазинах у листопаді і були розпродані. Дохід від вмісту та послуг Xbox у грудневому кварталі зріс на 40%, повідомляє Microsoft, а продажі обладнання Xbox зросли на 86%.

Зростання зафіксовано в усіх трьох ключових сегментах бізнесу Microsoft завдяки величезному попиту на «хмарні» сервіси (такі як платформа для відеоконференцій Teams) та відеоігри в період пандемії.

Нагадаємо, що у вівторок котирування акцій Microsoft зросли на додаткових торгах на 3,7% після публікації цієї фінансової звітності.

Наступна публікація