Ціна на біткоїн впала нижче $ 7500

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше в ході торгів він опускався до позначки $7290,02.

Курс біткоїна продовжує знижуватися шості торги поспіль. Це відбувається менш ніж через місяць після того, як він зафіксував підйом за підсумками шести сесій, зазначає MarketWatch.

Ціна криптовалюти зараз - близько $7480,15, що на 1% нижче рівня закриття попереднього дня, за даними CoinDesk. Раніше в ході торгів він опускався до позначки $7290,02.

Однак зниження курсу може бути обумовлено діями всього лише одного держателя криптовалюти. У п'ятницю гонконгська біржа OKEx заявила про примусову ліквідацію значної позиції - 4,2 млн контрактів по $100 кожен.

OKEx спробувала зв'язатися з власником цієї позиції, але, не отримавши відповіді, почала дії по її закриття в рамках системи управління ризиками.

ВідеоЯк заробляють мільйони на біткоїнах

Ерік Фінман - наймолодший біткоїн-мільйонер в світі. У нього 403 BTC, які повільно але впевнено підбираються до сумарної вартості в $ 3 млн за поточним курсом. Ми розповімо, як по всьому світу люди заробляють мільйони, не виходячи з дому, і що знають про цифрове золото в Україні. Що ж таке крипто-валюта – гроші майбутнього чи велика афера? 

Як заробляють мільйони на біткоїнах

Серпневі ф'ючерсні контракти на біткоїн в ході електронних торгів на CBOE втратили в ціні 0,8% - до $7480. Ціна серпневих ф'ючерсів на CME знизилася на 0,7% - до $7475.

Курс Ether в п'ятницю збільшився на 0,5%, в той час як Litecoin подешевшав на 0,05%.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що на сайті, який пов'язують з Сатоши Накамото, анонсували появу книги про життя творця біткоїна, в якій "дадуть відповіді на всі питання".

На сайті описується "уривок з літературного твору, складається з двох частин", який буде "короткою історією з відповідями на найбільш хвилюючі питання".

Вибір редакції