Для порятунку світової економіки МВФ планує виділити $ 650 млрд

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
5330
Для порятунку світової економіки МВФ планує виділити $ 650 млрд

Передбачається, що в разі схвалення пакет додасть істотний прямий приріст ліквідності для національних економік без зростання боргового тягаря.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сформує резервні активи обсягом $650 млрд з метою полегшення виходу світової економіки з рецесії, пов'язаної з пандемією COVID-19.

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника Фонду Крісталіни Георгієвої, пише liga.net.

"Задовольняючи довгострокову глобальну потребу в резервних активах, нове виділення SDR буде дуже корисним всім нашим країнам-членам і підтримає глобальне відновлення після кризи COVID-19", - зазначила Георгієва, додавши, що до червня необхідно подати офіційну пропозицію до Виконавчого комітету МВФ про виділення $650 млрд на основі оцінки потреб країн-членів МВФ, статей угоди і мандата МВФ.

Передбачається, що в разі схвалення пакет додасть істотний прямий приріст ліквідності для національних економік без зростання боргового тягаря. Це також дозволить звільнити вкрай необхідні ресурси для країн-членів з метою допомоги в боротьбі з пандемією, включаючи підтримку програм вакцинації та інших невідкладних заходів.

Раніше Міжнародний валютний фонд назвав продуктивними дискусії з Україною, що пройшли під час недавньої місії в грудні-лютому, проте констатує наявність низки невирішених питань і чекає пропозицій від української сторони для продовження переговорів. 

Новини тижня: представники МВФ хочуть бачити в Україні активнішу боротьбу з корупцією

Новини тижня: представники МВФ хочуть бачити в Україні активнішу боротьбу з корупцією