Доходи РФ від продажу нафти впали більше, ніж на третину

Протягом перших місяців цього року бюджет Росії отримав на 35,8% менше грошей, ніж торік.

Доходи від експорту російської нафти протягом січня – квітня поточного року знизилися на 35,8%. Таку цифру назвали у Федеральній митній службі РФ.

Якщо за аналогічний період 2015 року бюджет Росії отримав за цією статтею $ 30,753 млрд, то в 2016 році ця цифра склала $ 19,749 млрд.

При цьому фізичний обсяг експорту нафти збільшився за звітний період на 5% і склав 83,81 млн тонн проти 79,798 млн тонн роком раніше.

Тим часом у Росії визнали, що відновлення російської економіки неможливе навіть за умови зростання цін на нафту. Про це йдеться у матеріалах Мінекономрозвитку, підготовлених до засідання Економічної ради при президенті РФ.

В Росії готуються до ціни нафти 40 доларів за барель

Уряд країни схвалив макроекономічний прогноз, за яким чорне золото коштуватиме ще дешевше, ніж зараз. За оптимістичним сценарієм, ціна зменшиться лише на два долари - до сорока доларів за барель. Тоді, як за песимістичним російська нафта Urals продаватиметься по 25, а прив'язана до неї російська економіка почне зростати лише 2018 року. Такі ціни на нафту у Росії прогнозують на цей і на наступні три роки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: