Долар і євро продовжують дешевшати. Курси Нацбанку на 10 вересня

Дата публікації
Перегляди
7664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Долар і євро продовжують дешевшати. Курси Нацбанку на 10 вересня

Фото: УНІАН

Долар коштує близько 25 гривень.

Національний банк України визначився з офіційними курсами валют на вівторок, 10 вересня.

Долар США здешевшав на 6 копійок і коштує 25,02 грн.

Євро втратив 5 копійок і становить 27,61 грн.

У НБУ переконані, що "зміцнення обмінного курсу сприятиме уповільненню інфляції в найближчі місяці. Укріплення гривні було зумовлено фундаментальними ринковими чинниками, такими як: сприятлива цінова кон'юнктура на глобальних товарних ринках, високий врожай зернових, подальше зростання експорту IТ-послуг, зростання довіри інвесторів до української економіки, спрощення їхнього доступу до ринку внутрішніх державних цінних паперів".

Нагадаємо, гривню тривалий час зміцнювали, зокрема, інвестування в облігації (зростання в 11 разів від початку року, що забезпечило вливання валюти). В коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення. 

Історичні антирекорди гривні стосовно іноземних валют в офіційних курсах НБУ: долар США 26 лютого 2015-го сягнув найвищого показника в 30,01 грн, євро встановив свій рекорд 26 січня 2018 року - 35,66 грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація