Facebook і Twitter зробили Усманова найбагатшою людиною Росії

Дата публікації
Перегляди
1724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Facebook і Twitter зробили Усманова найбагатшою людиною Росії

Усамнов очолив перелік російських багатіїв

Падіння цін на метал вивело в лідери рейтингу російських олігархів інвестора надуспішних інтернет-проектів.

Найбагатшому російському підприємцю Алішеру Усманову вдалося обійти за розміром свого статку Володимира Лісіна завдяки своєчасним вдалим вкладенням в акції компаній технологічного сектора, в тому числі Facebook, підрахувало агентство Bloomberg.

Як показує індекс Bloomberg Billionaires Index, статки Усманова перевищують 20 мільярдів доларів, тоді як у власника НЛМК Володимира Лісіна - 18,9 мільярда доларів.

За даними Bloomberg, оцінка вартості долі Усманова в Facebook складає близько 4 мільярдів доларів. Агентство відзначає, що вартість частки в розмірі 5,5%, яку Усманов контролює через Digital Sky Technologies (DST), збільшилася з 2010 року мало не в дев'ять разів. Також Усманов володіє частками в Twitter Inc., Groupon Inc. і Alibaba Group Holding Ltd.

"Ми побачили потенціал в інтернет-компаніях кілька років тому і саме тоді почали інвестувати в такі приватні компанії як Facebook, Groupon, Zynga та інші", - говорив Усманов в інтерв'ю виданню Bloomberg Markets в січні.

Диверсифікація активів допомогла підприємцю збільшити свій стан у рік, протягом якого зниження цін на метал позначилося на доходах його найбільших російських конкурентів, додає агентство.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація