Співвласники Mail.ru купили ICQ

Американська AOL погодилася продати ICQ за 187,5 млн дол. фонду Digital Sky Technologies, який належить Юрію Мільнеру, Григорію Фінгеру та Алішеру Усманову.

Фонд Digital Sky Technologies домовився з корпорацією AOL про купівлю сервісу миттєвих повідомлень ICQ, говориться в спільному прес-релізі компаній.

Сума операції складе 187,5 мільйона доларів. DST був одним з основних претендентів на покупку ICQ. Аналітики очікували, що DST зможе заплатити за сервіс до 250 мільйонів доларів.

На початку квітня повідомлялося, що свої пропозиції про покупку ICQ AOL направили холдинг "Профмедіа" і китайська компанія Tencent, що володіє найбільшою в Китаї мережею миттєвих повідомлень QQ. Пізніше стало відомо, що Tencent вирішила придбати 10,26 відсотка DST за 300 мільйонів доларів. Тим самим Tencent стане акціонером майбутніх власників ICQ.

Про те, що AOL виставила ICQ на продаж, стало відомо в листопаді 2009 року. Компанія зробила це в рамках реструктуризації. ICQ стала непрофільним активом.

ICQ є найпопулярнішим в Рунеті інтернет-месенджером, його сукупна світова місячна аудиторія становить 32 мільйони користувачів. Основний конкурент ICQ - "Mail.ru Агент", що належить порталу Mail.Ru. Значна частка останнього, у свою чергу, належить DST. Також фонд володіє частками в соціальних мережах "Одноклассники.ру", "Вконтакті", Facebook і низкою інших активів.

Читайте також:

AOL обрала претендентів на купівлю ICQ

Rambler включився у боротьбу за ICQ

"Яндекс" збирається купити ICQ

ICQ виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: