Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ оголосила підозру директору підприємства за розкрадання "кіотських" грошей

Сума збитків, завданих у цьому провадженні, оцінюється у 8 мільйонів гривень.

Директору одного з підприємств Генеральна прокуратура України оголосила про підозру у розкраданні "кіотських" грошей. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Слідство встановило, що у 2009-2010 роках Україна отримала 470 мільйонів євро на проекти зі скорочення викидів парникових газів. Упродовж 2012-2014 років службові особи державного підприємства, вступивши у злочинну змову між собою, а також службовими особами та фактичними власниками приватних підприємств, іншими особами, шляхом складання завідомо неправдивих документів про обсяг і вартість виконаних будівельних робіт з теплосанації об’єктів соціальної сфери заволоділи частиною "кіотських" грошей.

Проведеними під час розслідування експертизами встановлено розмір завданих збитків на суму більше 8 млн грн. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, на початку 2016 року керівництво та чиновників міністерства екології підозрювали у спробі вкрасти більше півмільярда гривень з передбачених Кіотським протоколом. Оборудку вдалось зупинити. Керівництво мінекології звільнили, щоправда тодішній очільник провини не визнавав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції